Arta Nitaj shfaqet natyrale, ky detaj mori tërë vëmendjen në fytyrën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arta Nitaj shfaqet natyrale, ky detaj mori tërë vëmendjen në fytyrën e saj

00:06 | 28 Janar 2021

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Në foton e fundit ajo shihet më me pak grim dhe janë buzët e fryra ato që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: