Arta përmallohet për nënën e ndjerë, e kujton më këtë foto – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arta përmallohet për nënën e ndjerë, e kujton më këtë foto

20:48 | 27 Qershor 2022

Arta Bajrami, ka humbur një person të dashur.

Nëna e saj, ditë më parë ka ndërruar jetë, lajm të cilën e ka treguar këngëtarja, shkruan ORAinfo.

Natyrisht që kjo ndarje e hershme nga jeta, e ka lënduar dhe prekur shumë Artën. Vetëm pak ditë nga kjo humbje tragjike, Arta e ka kujtuar nënën e saj me një foto shumë të hershme.

Aty shihet nëna e saj me një cigare në dorë, ku në mbishkrim ka treguar se i mungon shumë./ORAinfo/

Komento: