As Afrona nuk e fsheh më, me këtë veprim zbulon se ka nisur një lidhje të re dashurie! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

As Afrona nuk e fsheh më, me këtë veprim zbulon se ka nisur një lidhje të re dashurie!

10:18 | 25 Nëntor 2022

Postimi i fundit i Afronës ngre dyshimet për një lidhje të re dashurie

Para disa kohësh në media u aludua se këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Këto raportime para disa muajsh i konfirmoi vet Blero me anë të një shkrimi të gjatë.

Mirëpo modelja nuk reagoi aspak lidhur me këtë.

E postimi i fundit i Afronës ngriti dyshimet për një lidhje të re të saj.

Ajo sonte në “InstaStory” publikoi një foto nga një dark ku shihet dora e një mashkulli.

“Urime ditëlindjen J”, shkroi ajo sipër fotos.

Në anën tjetër Blero së fundmi publikoi foto krah një vajze misterioze ku shiheshin mjaft të afërt.

Duket se ish-çifit e kanë harruar shpejt njëri-tjetrin. /ORAinfo/

Komento: