As vjehrra e saj Remizija nuk i rezistojë kësaj pamje, Gëzimja rregullohet bukur për të shkuar në dasmë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

As vjehrra e saj Remizija nuk i rezistojë kësaj pamje, Gëzimja rregullohet bukur për të shkuar në dasmë

21:36 | 19 Qershor 2022

Gëzime Hamzaj, është njëra nga personazhet më të lakuar në mediat rozë.

Ndonëse, nuk është e angazhuar në ndonjë profesion të caktuar, ajo mundohet të jetë gjithmonë aktive në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Reja e Remzies, tani më shumë po përkujdeset për rritjen e vajzës së saj, Emmës, e cila tashmë ka dy vite.

Sot Gëzimja ka shkuar në dasmë. E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me stil, Gëzimja po shkëlqen në pamje.

Këtyre imazheve nuk ju ka përmbajtur as vjehrrja e saj, e ka qenë e para që i ka bërë ‘like’ fotografitë e saj. /ORAinfo/

Komento: