Ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë, Sabri Fejzullahu e ‘regj’ vallëzimin me këngëtaren e njohur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë, Sabri Fejzullahu e ‘regj’ vallëzimin me këngëtaren e njohur

14:00 | 13 Qershor 2019

Big Mama është këngëtare shumë e pëlqyer shqiptare.

Ajo u bë shumë e njohur sidomos në këtë kohën e fundit pas ndërhyrjeve që pati në trup e që bëri të duket krejt ndryshe, përcjell ORAinfo.

Big Mama tani vazhdon të paraqitet gjithmonë e më tërheqëse.

Ajo këtë kohë është duke e realizuar një emision, pjesë e të cilit janë disa këngëtarë të njohur shqiptarë.

Në mesin e tyre aty është parë edhe këngëtari Sabri Fejzullahu.

Në një video të publikuar nga Big Mama, kjo e fundit shihet duke vallëzuar me këngëtarin Sabri Fejzullahu.

Që të dy shfaqen në disponim të mirë duke kërcyer nën tingujt e muzikës tekno. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!