Asu del me të dashurin, pamja e saj ju lë ‘gojëhapur’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Asu del me të dashurin, pamja e saj ju lë ‘gojëhapur’

18:30 | 12 Qershor 2019

Ajo është një aktore dhe modele shumë e njohur turke.

Rolet e Melisa Pamuk u bënë tejet të njohura brenda dhe jashtë kufijve turk, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Asusë’ në serialin ‘Kara Sevda’.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, e sot, ajo ka dalë me të dashurin dhe nuk ka hezituar ta publikojë një foto./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!