Atë që nuk e bëri me Milanin, Higuain e bën me Chelsea – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Atë që nuk e bëri me Milanin, Higuain e bën me Chelsea

18:42 | 02 Shkurt 2019

Gonzalo Higuain ka një rekord të mrekullueshëm që kur ai ka punuar nën urdhrat e Maurizio Sarri, duke shënuar 40 gola në 45 ndeshje.

Trajneri ishte i vendosur të bashkohej me Pipita në Stamford Bridge, duke këmbëngulur se argjentinasi do të ndihmonte në zgjidhjen e problemit të golit të Chelsea përcjell ORAinfo.

Duket se ka punuar, sepse Higuain e nisi me fitore dhe me dy gola në Premier League të 5-0 ndaj Huddersfield Town./ORAinfo/

Komento: