Atij futbollisti që i frikësohej Gattuso i shënon gol Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Atij futbollisti që i frikësohej Gattuso i shënon gol Milanit

21:40 | 03 Shkurt 2019

Sonte është duke zhvilluar derbi italian mes Romës dhe Milanit.

Është skuadra mysafire e cila ka kaluar në epërsi ndaj romakëve. Golin për rossonerët e ka shënuar sulmuesi polak Piatek në minutën e 26” përcjell ORAinfo.

Por gjërat ndryshuan në pjesë e dytë të takimit, pasi që romakët arritën që ta barazojnë rezultatin në 1-1, me golin e shënuar nga futbollisti , Nicolo Zaniolo në minutën e 46” të takimit.

Të dy skuadrat janë duke luftuar që ta sigurojnë një pozitë të katërt në Seria A./ORAinfo/

Komento: