Atletico Madrid – Liverpool, këto janë notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Atletico Madrid – Liverpool, këto janë notat e lojtarëve

00:00 | 19 Shkurt 2020

Ka përfunduar ndeshja mes Atletico Madridit dhe Liverpoolit.

Atletico Madridi e ka mundur 1:0 Liverpoolin në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, por çdo mundësi për kualifikim në çerekfinale mbetet e hapur për të dy skuadrat në ndeshjen e kthimit.

Saul Nunez e realizoi atë që ishte goli i vetëm dhe i triumfit për skuadrën e Diego Simeones të martën në Ëanda Metropolitano.

Mesfushori spanjoll shënoi në minutën e 4’ të ndeshjes.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Komento: