Azet ia qet ‘flakën’ me këngën e re “Aventador” në bashkëpunim Larose – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Azet ia qet ‘flakën’ me këngën e re “Aventador” në bashkëpunim Larose

11:22 | 23 Prill 2021

Azet sjell këngën e re “Aventador” në bashkëpunim Larose.

Reperi i njohur shqiptar me famë në Gjermani, Azet, ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor.

“Aventador” mban titullin kënga e tij e re, e cila vjen në bashkëpunim me artisten gjermane Larose.

Kënga është ritmike në zhanret RnB dhe hip-hp dhe vjen për fansat në gjuhën gjermane.

“Aventador” është vizualizuar edhe me klip, i cili i përshtatet mjaft mirë tematikës që kënga trajton.

Kënga është punuar nga producentët Lucry dhe Suena, gjersa për tekstin janë kujdesur vet dyshja interpretuese.

Azet vazhdon të jetë shumë aktiv dhe i angazhuar me projekte të ndryshme muzikore, të cilat gjithnjë priten mirë nga publiku.

Komento: