Azra dhe Xhenk të dashur edhe në realitet? Kjo do t’ju befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Azra dhe Xhenk të dashur edhe në realitet? Kjo do t’ju befasojë

00:01 | 09 Shtator 2019

Seriali “Mos ma lësho dorën” po bëhet tejet i ndjekur si në Turqi ashtue edhe jashtë saj

Ai po transmetohet edhe për publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Sigurisht që janë rolet e Azrës dhe Xhenkut ato më të rëndësishmet dhe më të pëlqyerat.

Në foton që po qarkullon së fundi në internet shihen ata të dy shumë afër njëri-tjetrit e që i kanë bërë fansat të dyshojnë se janë më shumë se shokë edhe në realitet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!