Babai lajmëron zhdukjen e djalit, dyshon se zhdukja e tij ka të bëjë me një borxh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Babai lajmëron zhdukjen e djalit, dyshon se zhdukja e tij ka të bëjë me një borxh

12:29 | 10 Dhjetor 2019

Një person nga Komuna e Ferizajt rezulton i zhdukur.

Zhdukjen e tij në polici e ka njoftuar babai i tij.

Sipas tij, djali është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Ankuesi, dyshon se për shkak të një borxhi, viktima është larguar.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Komento: