Bakayoko i jep lamtumirën Milanit: kisha raporte të komplikuara me Gattuson – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bakayoko i jep lamtumirën Milanit: kisha raporte të komplikuara me Gattuson

13:10 | 13 Qershor 2019

Bakayoko konfirmon kthimin te Chelseat dhe refuzon të flasë për marrëdhëniet e ‘komplikuara’ me Gattuson te Milani.

Tiemoue Bakayoko do të kthehet në Chelsea pas një viti të kaluar në Milan.

Kjo u konfirmua disa ditë më parë nga vëllai i agjentit të lojtarit si dhe nga vetë francezi në intervistën e sotme që i dha L’Equipe në të cilën ai gjithashtu përpunoi në kohën e tij me rossonerët, përcjell ORAinfo.

“E ardhmja ime. Po, do të kthehem në Chelsea. Unë kam ende një kontratë trevjeçare. Nuk kam asnjë zgjedhje. Nuk e di se çfarë do të ndodhë pas kësaj, por duhet të kthehem në Chelsea. Është e vetmja gjë që unë e di”, tha ai.

“Kam pasur momente të vështira (në Milan), sidomos në fillim, jam i trishtuar për të shkuar larg, por kjo është jeta, Gattuso kam pasur një marrëdhënie të komplikuar me të, nuk e kuptuam njëri-tjetrin”, tha Bakayoko. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!