Bale merr lajmin e zi

11:15 | 08 Maj 2019

Gareth Bale është në harresë në Real Madrid dhe asnjë skuadër nuk e do atë raporton Marca.

Gazeta pretendon se ekipi spanjoll është e prirur të shkarkojë Uellsianin përpara turneut para sezonit të SHBA në korrik, por po përpiqet të gjejë një skuadër të gatshëm për të përmbushur pagat e raportuara prej rreth 14.5 milion funte në vit,përcjell ORAinfo.

Marca thotë se dështimi i Manchester United për të arritur në Ligën e Kampionëve ka të ngjarë të përjashtojë ata në rrugën për ta rrëmyer atë dhe se Tottenhami nuk ka gjasa të paguajë normën e kërkuar dhe se Bayern Munich, pavarësisht lidhjeve, nuk kanë treguar asnjë interes./ORAinfo/

Komento: