Barazimi i Liverpool-it, Klopp shpërthen me deklarata, fajson… – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barazimi i Liverpool-it, Klopp shpërthen me deklarata, fajson…

08:19 | 05 Shkurt 2019

Liverpool ka arritur vetëm barazim 1:1 në udhëtim të West Ham në kuadër të Premierligës.

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka komentuar barazimin me West Hamin 1-1 në London Stadium. Ai e ka pranuar që goli i Mane ishte offside.

“Ishte ndeshje e vështirë. E patë së çfarë bënë ata nga ndërprerjet dhe ne e dinim se çfarë na priste dhe kemi ushtruar shumë në stërvitje. Goli ynë ishte offside dhe gjyqtari hyri në pjesën e dytë duke e ditur këtë fakt.

Është një pikë e fituar me meritë. Vuajtuam shumë nga ndërprerjet. Kemi pasur ulje – ngritjet si çdo skuadër por këtu nuk ka përfunduar gjithçka. Kemi humbur shumë topa në momente të ndryshme. deklaroi Klopp.

Komento: