Barça vjen me transferim të “ÇMEDNDUR”nga Juventusi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Barça vjen me transferim të “ÇMEDNDUR”nga Juventusi

00:01 | 21 Korrik 2019

Barcelona thuhet se po shqyrton një transferim të Moise Kean.

19-vjeçari shënoi shtatë herë në 17 paraqitje për Zonën e Vjetër gjatë fushatës 2018-19,përcjell ORAinfo

Juve thuhet se janë të përgatitur për të shitur adoleshentin në dritaren e transferimit të kësaj vere, , me Everton dhe Borussia Dortmund të dyja të interesuara për italianin.

Sipas gazetarit italian Gianluca Di Marzio, Barca gjithashtu ka bërë një hetim për talentin e Juves.

Di Marzio pretendon se kampionët spanjollë do të dërgojnë Kean te ajo skuadër e cila ofron më shumë./ORAinfo/

Komento: