Barcelona “çmendet”, bën gati 150 milionë për transfere të reja

20:16 | 04 Janar 2019

Gjiganti spanjoll, Barcelona e ka në plan të përforcohet këtë afat kalimtar.

Në fakt, Barcelona ka € 150 milion (£ 135m / $ 171m) për të investuar në fytyra të freskëta gjatë dritares së transferimit të dimrit, raporton Mundo Deportivo.

Kampionët e Ligës thuhet se po kërkojnë të bëjnë pesë përforcime të reja, – një portier, gjysmë-qendër, dy mesfushorë dhe një sulmues./ORAinfo/

Komento: