Barcelona – Eibar, zbulohen formacionet zyrtare

17:34 | 13 Janar 2019

Barcelona dhe Eibari kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga.

Gjiganti katalunas është nikoqir i Eibarit në ndeshjen e vlefshme për javën e 19-të në La Liga, ndeshja e cila fillon nga ora 18:30 në Camp Nou.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Barcelona: Ter Stegen; Roberto, Lenglet, Pique, Alba; Rakitic, Busquets, Athur, Coutinho; Messi, Suarez.

Komento: