Barcelona i fut në “luftë” Milanin dhe United, shkak ky futbollist – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Barcelona i fut në “luftë” Milanin dhe United, shkak ky futbollist

22:31 | 19 Mars 2019

Manchester United dhe AC Milan janë alarmuar për mundësinë e transferimit të mesfushorit të Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot, raporton Calciomercato.

Barcelona u konsiderua të jetë udhëheqëse e garës për ta transferuar yllin e Francës , por interesi i tyre i dobët ka lënë derën hapur për pretenduesit e tjerë për të bërë një lëvizje përcjell ORAinfo.

Mbetet të shihet se cila skuadër në fund do ta rrëmbejë yllin e madh./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!