Barcelona i thotë “JO” yllit 150 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona i thotë “JO” yllit 150 milionësh

23:48 | 21 Prill 2019

Barcelona nuk është më e interesuar për një lëvizje për sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford.

Marrëveshja aktuale e sulmuesit në Old Trafford skadon në fund të sezonit të ardhshëm dhe ai ka ngecur në nënshkrimin e një zgjatjeje të kontratës, përcjell ORAinfo.

Barça shpresonte të transferonte atë, por u tërhoq nga çmimi prej 150 milionë funtesh që kërkoi Man Utd./ORAinfo/

Komento: