Barcelona ia bën qefin Messit, nuk po e shet super-lojtarin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona ia bën qefin Messit, nuk po e shet super-lojtarin

09:30 | 07 Janar 2019

Barcelona ia ka plotësuar dëshirën, Messit pasi që ka bllokuar transferimin e Denis Suarez te Topçinjët.

Barcelona po i kundërvihet përpjekjeve të Arsenalit për të marrë Denis Suarez këtë muaj, raporton The Mirror përcjell ORAinfo.

Ekipi anglez thuhet se duan ish-mesfushorin e 25-vjeçarit të Manchester Cityt – dhe kanë shprehur ofertën për një marrëveshje prej 20 milionë funtesh.

Por Barca nuk dëshiron ta shesë këtë muaj apo të bëjë një marrëveshje kredie.

Suarez ishte lënë jashtë skuadrës së katalanasve për ndeshjen e së dielës me Getafën./ORAinfo/

Komento: