Barcelona ia lë rrugën e lirë Realit që ta transferojë yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Barcelona ia lë rrugën e lirë Realit që ta transferojë yllin e madh

09:17 | 15 Prill 2019

Barcelona është larguar nga gara për të transferuar Luka Joviç, raporton Mundo Deportivo.

Klubi është një nga disa skuadrat e mëdha që po luftojnë për yllin e Eintracht Frankfurt, i cili ka tërhequr interes po ashtu nga Real Madridit dhe Manchester United , përcjell ORAinfo.

Jovic ka shënuar 17 gola në Bundesligë për Eintracht Frankfurt këtë sezon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!