Barcelona ia sheh sherrin Raiolës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona ia sheh sherrin Raiolës

22:42 | 25 Dhjetor 2018

Barcelona po humb shpresën në transferimin e mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, raporton Mundo Deportivo përcjell ORAinfo.

Megjithëse Blaugranët mbeten të sigurtë për nënshkrimin e yllit tjetër të Ajaxit, Frenkie de Jong, ata po përpiqen të bëjnë një zbulim të madh kur vjen puna për të rënë dakord për një lëvizje për qendërmbrojtësin.

Prania e Mino Raiola si agjenti i De Ligt është duke ndërlikuar çështjet më tej, dhe tani mund të kërkojnë gjetkë për përforcime mbrojtëse../ORAinfo/

Komento: