Barcelona ia “terron” Interit, po nënshkruan me yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona ia “terron” Interit, po nënshkruan me yllin e madh

15:43 | 22 Prill 2019

Barcelona është e gatshme të hapë bisedime me Arturo Vidalin për një kontratë të re.

Kiliani u bashkua nga Bayern Munich në gusht në një marrëveshje që vazhdon deri në 2021 dhe ka bërë 45 paraqitje për ekipin e Ernesto Valverde, përcjell ORAinfo.

Vidal, 31, është bërë një objektiv për Interin për shkak të ndikimit të tij në Camp Nou, por pala katalanase nuk është e gatshme ta lërë të shkojë dhe të kërkojë që ai të nënshkruajë një marrëveshje të re që do ta lidhë atë me klubin deri në vitin 2022./ORAinfo/

Komento: