Barcelona ia terron Milanit,po ia rrëmben nga duart super-lojtarin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona ia terron Milanit,po ia rrëmben nga duart super-lojtarin

23:02 | 25 Dhjetor 2018

Barcelona është e vendosur të bashkohet me rivalët Real Madrid dhe AC Milan në betejën për të nënshkruar Marcus Rashford nga Manchester United, përcjell ORAinfo.

The Express zbulon se Barcelona është e gatshme të rrëmbejë yllin e ri nëse ai vendosë të largohet nga United.

Shefat e Camp t Nou kanë përpiluar edhe një dosje mbi 21-vjeçarin, thonë ata.

AC Milan thuhet gjithashtu se është i interesuar në Rashford. Mediat tregojnë se destinacioni i mundshëm i tij mund të jetë Spanja./ORAinfo/

Komento: