Barcelona – Lyon, notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Barcelona – Lyon, notat e lojtarëve

23:28 | 13 Mars 2019

Pas përfundimit të ndeshjes mes Barcelonës dhe Lyonit janë dhënë notat e lojtarëve.

Barcelona ka arritur fitore 5-1 ndaj Lyonit në ndeshjen e dytë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Barça ishte dukshëm më e mirë dhe kualifikimi në çerekfinale ishte i merituar.

Lionel Messi me dy gola, ishte lojtari më i dalluar te katalanët.

Në listën e golashënuesve u regjistruan edhe Philppe Coutinho, Gerard Pique dhe Ousmane Dembele.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!