Barcelona mbetet me “gishta në gojë”, kjo është fanella e re e Coutinhos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Barcelona mbetet me “gishta në gojë”, kjo është fanella e re e Coutinhos

10:47 | 15 Maj 2019

Chelsea dëshiron ta transferojë Philippe Coutinho në dritaren e transferimit të verës.

Blutë besohet se janë kthyer te braziliani për një zëvendësim për Eden Hazard të lidhur me Real Madridin, kalimi i të cilit në Bernabeu pritet të finalizohet deri në fund të muajit, përcjell ORAinfo.

Pavarësisht mungesës së ndikimit në Camp Nou që kur arriti nga Liverpuli në një kontratë 142 milionë funte 18 muaj më parë, Chelsea supozon se Coutinho ende mund të bëjë një punë në Premier League, ku ai ka impresionuar më parë gjatë pesë viteve në Merseyside.

Sipas gazetës spanjolle, Sport, Chelsea megjithatë, do të ofrojë një ofertë prej së paku 100 milionë funte për të bindur Barcën që të lejojë brazilianin të largohet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!