Barcelona me transferim të madh nga Anglia

12:18 | 15 Dhjetor 2018

Klubi katalanas Barcelona pritet të forcojnë skuadrën në afatin e janarit.

Barcelona dëshiron të nënshkruajë me mbrojtësin e Chelsea, Andrea Christensen.

Katalanët janë të gatshëm të nënshkruajnë me mbrojtësin Christiansen në afatin kalimtar të janarit, shkruan Sport, përcjell lajmi net.

Kampionët e La Ligas janë në kërkim të një zëvendësuesi të Samuel Umtiti.

Barcelona tashmë ka nisur një ofertë për Christiansen, dhe janë të vendosur për të vazhduar negociatat, pasi oferta e tyre e parë është refuzuar.

Komento: