Barcelona ndezë “motorin”, ja kush zbarkon në “Cam Nou” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona ndezë “motorin”, ja kush zbarkon në “Cam Nou”

14:39 | 22 Maj 2019

Divock Origi i Liverpoolit dhe Fernando Llorente i Tottenhamit janë në listën e ngushtë të Barcelonës këtë verë, raporton Mundo Deportivo.

Blaugrana është e gatshme të nënshkruajë një sulmues të fuqishëm, i cili mund të veprojë si mbështetës ndaj Luis Suarez,përcjell ORAinfo.

Çdo marrëveshje do të ishte përveç një lëvizjeje për Antoine Griezmann, i cili ka qenë i informuar për të kaluar në Camp Nou nga Atletico Madrid./ORAinfo/

Komento: