Barcelona nesër do ta zyrtarizojë transferin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Barcelona nesër do ta zyrtarizojë transferin e madh

17:32 | 11 Korrik 2019

Barcelona dëshiron të arrijë marrëveshje përpara fundjavës me Greizmann.

Barcelona planifikon të njoftojë nënshkrimin e Antoine Griezmann të premten nëse gjithçka shkon për të planifikuar, raporton Mundo Deportivo, përcjell ORAinfo.

Asnjë delegatë nga asnjë klub nuk do të jetë i pranishëm në selinë e La Ligës, sipas raportit, por vetëm një avokat që vepron në emër të Griezmann.

Ndërkohë, Griezmann po përgatitet të fluturojë për në Catalunya, ku do të nënshkruajë një marrëveshje pesëvjeçare për të qëndruar në Camp Nou deri në vitin 2024. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!