Barcelona nis festën, po e transferon yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Barcelona nis festën, po e transferon yllin e madh

14:02 | 20 Maj 2019

De Ligt përfundimisht do ta vesh fanellën e Barcelonës.

Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs De Ligt, do të bashkohet me Barcelonën këtë verë pavarësisht nga ndonjë interes nga klubet angleze, raporton Sky Sports News , përcjell ORAinfo.

Ndërkohë, Liverpooli dhe Manchester United kanë qenë të lidhur me 65 milionë dollarë, por kuptohet se lojtari ka të pranuar kalojë në Camp Nou, pasi ka ndihmuar ekipin e tij të arrijë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!