Barcelona njofton me listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona njofton me listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros

15:34 | 01 Dhjetor 2020

Skuadra e Barcelonës ka prezantuar listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros, mungojnë tre yje.

Barcelona ka njoftuar me listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Marc-Andre ter Stegen, Philippe Coutinho dhe Lionel Messi mungojnë në këtë përballje sepse trajneri Ronald Koeman iu ka dhënë pushim.

Por, në listë ndodhet Sergio Busuqets që është shëruar nga lëndimi.

Lista e plotë:

Dest, Sergio, Alena, Griezmann, Pjanic, Braithëaite, Dembele, Puig, Neto, Lenglet, Pedri, Trincao, Alba, Matheus, De Jong, Junior, Pena, Mingueza, Konrad, Tenas.

Komento: