Barcelona po e shet futbollistin më të shtrenjtë në histori, për Mbappen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona po e shet futbollistin më të shtrenjtë në histori, për Mbappen

11:50 | 07 Janar 2019

Barça e do me çdo kusht, Kylian Mbappé.

Ekipi azulgrana dëshiron të formojë një treshe sulmuese me francezin që kërkon që Messi kërkon edhe atë në Camp Nou përcjell ORAinfo.

Në Barcelonë ata janë shumë të lodhur nga performanca e Philippe Coutinho. Lojtari brazilian, nënshkrimi më i shtrenjtë në historinë e Barcelonës, ende nuk e bën hap përpara që pëlqehet aq shpesh.
Valverde ka treguar se ai nuk ka më besim te ish-ylli i Liverpoolit.

Në ndeshjen kundër Getafe, ‘Cou’ ishte përsëri zëvendësues dhe pati mundësinë për të luajtur pesë minutat e fundit të ndeshjes.

Në Camp Nou shpresojnë për të rimarrë investimin që ka bërë me të, ose, të paktën, për të financuar ardhjen e një ylli i të madh siç është Mbappé, që ëndërron për të bërë kërcim në një ligë të fortë siç është Barça./ORAinfo/

Komento: