Barcelona – Real Madrid, befasi e madhe në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona – Real Madrid, befasi e madhe në formacionet zyrtare

20:04 | 06 Shkurt 2019

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Real Madridin.

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës së Mbretit mes Barcelonës dhe Real Madrid.

Barcelona dhe Real Madrid, do të takohen në ‘Camp Nou’,në ndeshjen që fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Rakitic, Busquets, Arthur, Malcom, Suarez, Coutinho

Real Madrid:

Komento: