Barcelona sot zgjedh mes dy lojtarëve, ja për kë bëhet fjalë

13:11 | 20 Dhjetor 2018

Sot Barcelona duhet të bëjë zgjedhjen mes dy lojtarëve.

Në ‘Camp Nou’, sot do të mbahet një takim urgjent mes drejtuesve të klubit, për të vendosur për transferimin e një mbrojtësi në janar.

Lëndimet e Thomas Vermaelen dhe Samuel Umtiti, kanë bërë që Barcelona të detyrohet të ndërhyjë në tregun e transferimeve.

Prioritetet e skuadrës së Barcelonës janë Andreas Christiansen i Chelsea dhe Jeison Murillo i Valencias.

Se cili do t’i bashkohet Barcelonës, vendoset sot.

Komento: