Barcelona tregon synimin e radhës, do ta transferojë këtë super-lojtar

23:27 | 09 Maj 2019

Duket se skuadra e Barcelonës po mendon për transferime të reja.

Ylli i Atletico Madrid, Antoine Griezmann, kryeson listën e dëshirave të Barcelonës për afatin kalimtar të verës.

Katalanët duket se po përgatiten për sjelljen e një emri të madh për fazën e sulmit, pas eliminimit befasues nga Liga e Kampionëve nga Liverpool.

Sipas ‘ESPN’, lojtari kryesor i Atletico Madrid, Antoine Grizemann, do të jetë synimi kryesor i Barcelonës, përcjell lajmi.

Në rast dështimi të arritjes së një marrëveshje me Atletico Madrid për Griezmann, Barcelona do të synojnë Richarlisonin e Evertonit dhe Alexandre Lacazetten e Arsenal

Komento: