Barcelona – Valencia, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona – Valencia, publikohen formacionet zyrtare

21:10 | 25 Maj 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për finalen e Kupës së Mbretit.

Barcelona do të ketë përballë skuadrën e Valencias, si pengesë të fundit drejt trofeut ‘Copa del Rey’, shkruan lajmi.net.

Skuadra katalane synon që të fitojë edhe trofeun e dytë këtë edicion, për të zbehur sado pak dëshpërimin e marrë në ‘Anfield’.

Valencia në anën tjetër luan për t’i dhënë kuptim sezonit, dhe ta mbyll të paktën me një trofe të fituar.

Takimi mes dy skuadrave luhet në Sevilla, me fillim nga ora 21:00. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të të dy skuadrave për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Barca:

Valencia:

Komento: