Barcelona zbulon përforcimin e ri, luan në të gjitha pozitat – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona zbulon përforcimin e ri, luan në të gjitha pozitat

20:53 | 04 Shkurt 2019

Barcelona ka prezantuar sot përforcimin e ri.

Ekipi spanjoll paraqiti të hënën sulmuesin 19-vjeçar, Gabriel Novaes, duke e nënshkruar fillimisht djalin më 31 janar përcjell ORAinfo.

Braziliani, i cili mund të luajë në pozicione të ndryshme mund të luajë me një këmbë të fuqishme të djathtë dhe është një lojë të fortë në ajër.

Por, duhet cekur se braziliani së pari do të përfaqësojë ekipin B të Blaugranas./ORAinfo/

Komento: