Barcelonës po ia marrin futbollistin 40 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelonës po ia marrin futbollistin 40 milionësh

16:53 | 03 Janar 2019

Mesfushori i Barcelonës, Malcom është subjekt i interesimit të Evertonit, raporton Marca përcjell ORAinfo.

Brazili tashmë ka marrë oferta fitimprurëse nga Super League kineze dhe është admiruar nga një numër i klubeve të mëdha evropiane, pavarësisht se nuk arriti të vendosë veten në XI-shën të Ernesto Valverde gjatë gjashtë muajve të parë në Camp Nou.

Everton tani është duke eksploruar mundësinë e sjelljes së Malcom në Goodison Park, por 21-vjeçari nuk ka plane për të lënë Barçën gjatë dritares së transferimit të janarit./ORAinfo/

Komento: