Baseli jep një lajm shumë të mirë për Zhegrovën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Baseli jep një lajm shumë të mirë për Zhegrovën

21:12 | 15 Maj 2019

Duket se Zhegrova ka marrë një lajm mjaftë të mirë.

Baseli luan me Luzernin në ndeshjen e xhiros së 34-të të Superligës së Zvicrës.

Edon Zhegrova do të luaj nga minuta e parë në këtë ndeshje.

Kjo është vetëm ndeshja e dytë e yllit të Kosovës që starton nga minuta e parë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!