Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut gati po ‘thyhet’ në bel për t’i realizuar këto fotografi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut gati po ‘thyhet’ në bel për t’i realizuar këto fotografi

10:12 | 04 Tetor 2022

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahut, Ariana është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizzit.

Që kur ajo u martua me Ermali, ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë në stil elegant.

E se fundmi, Ariana ka sjell disa imazhe ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë e elegant.

Për t’u dukur sa me joshëse, Ariana gati po ‘thyhet’ në bel. /ORAinfo/

Komento: