Bashkëshortja e Mc Kreshës xheloze, ja çfarë po thotë për të

10:17 | 10 Korrik 2024

Mc Kresha dhe Xina janë bashkë prej shumë vitesh ku kanë dhe dy fëmijë: një djalë dhe një vajzë.

Çifti aktualisht janë me pushime e që po i shijojnë pafund, shkruan “Kosovarja”.

Një video që ka publikuar Xina në ‘Tik-tok’ tregon se bashkëshorti saj do të dal për darkë ndërsa ajo jo, teksa Kresha po rregullohet ajo ndjehet xhelozë.

Komento: