Bashkohen Nora e Roberti, këngëtarja e konfirmon vet lajmin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bashkohen Nora e Roberti, këngëtarja e konfirmon vet lajmin

20:14 | 21 Tetor 2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Por, duket se problemet e tyre kanë marr fund, pasi Nora ka shpërndarë projektin e ri të Robertit.

A mund të jetë ky një konfirmim për bashkimin e tyre?/ORAinfo/

Komento: