Bayern Munchen merr lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bayern Munchen merr lajmin e madh

16:43 | 20 Maj 2019

Leroy Sane, nuk dëshiron të jetë më te Manchester City.

Bayern Munchen ka marr një lajm të mirë, pasi Leroy Sane ka refuzuar rinovimin e kontratës me Manchester Cityn. Lajmi është bërë i ditur nga “Kicker”.

Tash drejtuesit e Bayernit do ta kenë me të lehtë transferimin e tij në afatin kalimtar të verës. 23-vjeçari shihet si zëvendësim ideal për Arjen Robbenin dhe Franck Riberyn.

Komento: