Bayern Munchen mundi Schalken 3:1, këto janë notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bayern Munchen mundi Schalken 3:1, këto janë notat e lojtarëve

20:59 | 09 Shkurt 2019

Bayern sot shfrytëzoi formën jot ë mirë të Schalkes, duke shënuar fitore me rezultat 3:1.

Golin e parë në këtë takim e shënoi Jeffrey Bruma në portën e tij, për t’i dhënë epërsinë Bayernit.

Mysafirët barazuan rezultatin me anë të Ahmed Kutucu, kur po luhej minuta e 25’ e këtij takimi.

Robert Leëandoëski dhe Serge Gnabry realizuan edhe nga një herë deri në fund të këtij takimi, për t’i dhënë fitoren e rëndësishme skuadrës së tyre.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell notat e lojtarëve për këtë ndeshje, sipas “WhoScored”.

Komento: