Bayern Munchen po ia merr yllin e madh City-it – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bayern Munchen po ia merr yllin e madh City-it

09:19 | 15 Maj 2019

Bayern Munchen ka hapur bisedime me Manchester Cityn mbi një lëvizje për Leroy Sane, raporton Daily Record.

Sane shpesh ishte lënë jashtë XI fillimit të Pep Guardiola këtë sezon dhe City i ka dhënë Bayernit leje për të folur me përfaqësuesit e Gjermanisë mbi kushtet e kontratës,përcjell ORAinfo.

City e ndjen se shitja e Sane është opsioni më i mirë, me 23-vjeçarin që deri më tani kundërshton ofertat e klubit për të zgjatur një kontratë që shkon në 2021./ORAinfo/

Komento: