Bayern Munich – Paderborn, këto janë notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bayern Munich – Paderborn, këto janë notat e lojtarëve

23:51 | 21 Shkurt 2020

Tashmë ka përfunduar ndeshja Bayern Munich – Paderborn.

Bayern Munich ka shënuar fitore kundër skuadrës së Paderborn.

Bavarezët kanë marrë fitore mjaft të mundimshme, por me rëndësi të madhe, pasi ruajnë kreun e tabelës së paku edhe për këtë xhiro.

Heroi i këtij takimi ishte Robert Leëandoëski, i cili u vlerësua me notën më të lartë nga ‘WhoScored’.

Vlerësim të lartë pati edhe për Serge Gnabry, i cili shënoi gol dhe regjistroi dy asistime.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell vlerësimet për të gjithë lojtarët që u aktivizuan në këtë ndeshje.

Komento: