Beatrix e grimon vetën, po duket si “kukull” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Beatrix e grimon vetën, po duket si “kukull”

17:44 | 24 Qershor 2022

Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar.

Ani pse famën e madhe e mori në Big Brother, ajo edhe pas daljes nga shtëpia u përfol në masë të madhe, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj brenda në Big Brother me Donald Veshajn bëri bujë të madhe, duke i lënë pasoja këngëtares edhe më pas.

Por, duket se me kalimin e muajve ajo e ka marrë ngadalë vetën dhe i është përkushtuar profesionit të saj.

Trixa së fundmi ka ndarë një imazh të saj të bukur, ku vëmendje merr grimi i saj tejet profesional./ORAinfo/

Komento: