Bedri Istrefi zgjedhet ushtrues detyre i Kryeshefit Ekzekutiv të Telekomit të Kosovës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bedri Istrefi zgjedhet ushtrues detyre i Kryeshefit Ekzekutiv të Telekomit të Kosovës

12:54 | 31 Dhjetor 2018

Bordi i Drejtorëve i Telekomit të Kosovës në mbledhjen e mbajtur sot e ka emërur për ushtrues detyre i Kryesheshefit Ekzekutvie të emërohet Bedri Istrefi.

Përmes një njoftimi për medie është bërë e ditur se Bedri Istrefi është emëruar ushtrues detyre i Kryeshefit Ekzekutiv të Telekomit të Kosovës.

“Bordi i Drejtorëve i Telekomit të Kosovës Sh.A në mbledhjen e sotme të datës 31 Dhjetor 2018, ka vendosur që për pozitën e Ushtruesit të Detyrës së Kryeshefit Ekzekutiv të Telekomit të Kosovës të emërohet z. Bedri Istrefi”, thuhet në njoftim. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!