Befasi e madhe, ky është ekipi i ri i Mandzukic – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Befasi e madhe, ky është ekipi i ri i Mandzukic

22:59 | 12 Korrik 2019

Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukiç, po konsideron një kthim në Bayern Munich, zbulon Sky Sports Germany.

33-vjeçari nga Kroacia vetëm nënshkroi një kontratë të re në prill, por koha e tij mund të kufizohej nga trajneri i ri Maurizio Sarri,përcjell ORAinfo.

Sipas versionit gjerman të Sky Sports, ka pasur bisedime me Bayernin e Mynihut dhe Mandzukiç dëshiron së pari të sigurohet se ai e lë Juventusin në kushte të mira.

Do të ishte një kthim në Bayern pas aventurës së të tij në vitet 2012-14.

Kjo është gjithashtu arsyeja pse Mandzukiç do të transferohej vetëm në Bundesliga për Bayern Munich, pavarësisht interesit nga Borussia Dortmund./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!